Учениците от 3б клас на СУ"Свети Климент Охридски", гр.Ямбол с класен ръководител г-жа Галя Шевкенова завършиха успешно учебната година.
Имаше балони, песни и танци.
Беше един незабравим празник за всички.
Пожелаваме весела ваканция на третокласниците!