Второ място по Петанк на Учителската Спартакиада

Второ място по Петанк на Учителската Спартакиада

Спартакиадата за учители е ежегодно спортно събитие, организирано от Синдиката на българските учители (СБУ) в партньорство с Българска работническа федерация „Спорт и здраве“.

На проведения местен турнир на спартакиадата в гр.Ямбол

в дисциплината "Петанк" Ангел Томов и Ирина Николова от училище СУ " Св. Климент Охридски "се класираха на второ място от осем отбора.