В Общинското първенство, което се проведе на градския стадион в Ямбол на 21.03.2014г. лекоатлетите на СОУ "Св. Кл. Охридски" се представиха отлично. Момичетата 5-7 клас и юношите от 8-10 клас се класираха на първо място и бяха наградени с купи и грамоти. Те ще продължат участието си в следващия етап - Областно първенство.


