МОБИЛНО ПОСЕЩЕНИЕ ПО НП “ИНОВАЦИИ В ДЕЙСТВИЕ“ 2026 - с. ПЕЛИШАТ
Участие на екип от СУ“ Свети Климент Охридски“ , гр.Ямбол в мобилно посещение по НП “Иновации в действие“ - 2026, Модул 2 “ Мобилност за популяризиране и мултиплициране на добри иновации между училищата“ - 28-29 април 2026 г. в иновативното ОУ"Христо Ботев", с. Пелишат, обл.Плевен
Участвахме в споделяне на добри практики между образователните институции за поддържане на европейски стандарти в обучението и мултиплициране на иновативен опит с цел да се повиши качеството на образователния процес.
Запознахме се с иновативния проект на училището -
създаване на условия за включване и приобщаване на ученици и на родителите им от ромския етнос към училищните практики.
Включихме се активно в изготвянето на финалния продукт по мобилността, като четирите училища - партньори работиха заедно в екипи.
В едно далечно българско училище срещнахме топъл прием и добри партньорства.















